Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. rozwoju rynku usług gastronomicznych

Rekeep PolskaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne budowanie sieci klientów zgodne z ustaloną strategią firmy

  • Pierwszy kontakt z klientem, profesjonalna prezentacja oferty, badanie potrzeb nowych klientów

  • Udoskonalanie istniejących usług i ich ciągła modyfikacja względem oczekiwań rynku

  • Profesjonalne doradztwo pokazujące konkurencyjność oferowanych rozwiązań, aktywny udział w procesach standaryzacyjnych

  • Opracowanie procedur i działań związanych z wdrożeniem usługi w placówkach medycznych

  • Nadzorowanie i planowanie pracy zespołu wdrożeniowego (przygotowanie założeń oraz uruchomienie usługi we współpracy z określonymi działami firmy )

  • Współpraca ze strukturą operacyjną, managerami regionalnymi i dyrektorami operacyjnymi.

  • Organizacja i przeprowadzanie audytów wewnętrznych, sporządzanie raportów, wdrożenie działań korekcyjnych, korygujących i prewencyjnych po audytach

  • Zarządzanie procesem rekrutacyjnym, wdrażanie działań korygujących oraz weryfikacja ich efektywności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w tworzeniu sieci sprzedaży lub rozwoju franczyzy poparte wynikami

  • Znajomość branży gastronomicznej, doświadczenie w rozwoju sieci restauracji lub innych obiektów gastronomicznych.

  • Praktyczna umiejętność dokonywania prezentacji produktów handlowych

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Silna orientacja na realizację celów

  • Łatwość wysławiania się i umiejętność wyjaśniania wątpliwości

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Aktywność i optymizm

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój zawodowy

  • Miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • Stabilne warunki pracy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej PZU

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj. samochód służbowy, laptop i smartfon

  • Udział w ciekawych projektach i konferencjach dziedzinowych

Rekeep Polska

Rekeep Polska (wcześniej GK Naprzód) jest częścią międzynarodowej grupy Rekeep SpA, firmy z 80-letnią tradycją na rynku włoskim. Jesteśmy wiodącą polską grupą świadczącą usługi wsparcia dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Liderem rynku z 20-sto letnią tradycją, zatrudniającym 10 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Sukces współpracy z naszymi klientami osiągamy dzięki ciągłemu rozwojowi, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i budowaniu partnerskich relacji. Nasi Klienci wyznają te same idee. Innowacyjne technologie pozwalają budować nam solidny biznes.

Posiadany potencjał organizacyjny, finansowy oraz szeroki zasięg działania, pozwala nam zaproponować rozwiązania przede wszystkim efektywne, odpowiadające najwyższym standardom i trendom.

Odkryj nową wizję przyszłości, zaangażowania i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy