Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. rozwoju sieci Partnerów

PZN Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Usługi kompleksowego zaradzania nieruchomościami. Wiecej znajdziesz na stronie www w filmiku czym się zajmujemy:

www.pzn.com.pl

Opis

Miejsce pracy: praca zdalna lub w jednym z regionalnych biur. Nie ma znaczenia z jakiej miejscowości jesteś. Posiadamy regionalne biura w miastach wojewódzkich.

Rola i zadania:

  • Rekrutacja Partnerów
  • Współpraca z Zespołami przy rekrutacji Partnerów
  • Analiza pojemności na obecnych Partnerach - geografia plus specjalizacje
  • Analiza cen podwykonawców - wykonanych i potencjalnych
  • Przygotowywanie cennika do polityki cenowej
  • Przygotowanie wzorów umów o współpracę oraz zleceń dla Partnerów
  • Zarządzanie i ewidencja umów
  • Tworzenie i rozwój value proposition dla Partnerów
  • Analiza rynku Partnerów

Wymagania:

  • Realizacja planu budowania pojemności na Partnerach - w zakresie godzin i liczby
  • Realizacja planu rekrutacji
  • Stworzenie atrakcyjnego value proposition
  • Obniżanie cen zleceń realizowanych na Partnerach
  • Raportowanie pojemności i rozwoju kanału Partnerów
  • Prawidłowa ewidencja umów współpracy oraz zleceń
  • System oceny jakości pracy Partnerów

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz zmienna:
  • 1. Premia roczna oparta o KPI
  • 2. Premia za sztukę rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

Ogłoszenie archiwalne