Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Rozwoju Sieci

Unimot S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sieci AVIA zgodnie z przyjętą strategią Spółki
  • Pozyskiwanie nowych partnerów Franczyzowych do sieci zgodnie z przyjętym modelem biznesowym w regionie
  • Opracowanie modelu ekonomicznego zwrotu z inwestycji
  • Przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla potencjalnych Franczyzobiorców
  • Przygotowanie umów handlowych
  • Nadzór oraz kontrola nad przebiegiem procesu inwestycji oraz rebrandingu
  • Odpowiedzialność za włączenie pozyskanych stacji do sieci

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w realizowaniu projektów rozwoju sieci
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Dyspozycyjność do odbywania licznych podróży służbowych
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Narzędzia do pracy (samochód, telefon oraz komputer)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

UNIMOT S.A. jest członkiem stowarzyszenia AVIA International – skupiającego ponad 3100 stacji paliw w Europie. Pod marką AVIA firma UNIMOT rozwija w Polsce sieć stacji paliw na zasadzie stacji własnych i franczyzowych.

Specjalizujemy się w obrocie olejem napędowym (ON), biopaliwami (BIO), gazem płynnym (LPG), produktami asfaltowymi, olejami, gazem ziemnym, energią elektryczną oraz ropą naftową.

Menedżer ds. Rozwoju Sieci, śląskie