Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. rozwoju sprzedaży

STRATEGOR Sp. z o.o

8 00016 000 brutto / mies.

Jeleniogórska 16

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym celem będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów na usługi doradcze związane z pozyskiwanie dotacji unijnych. Twój dzień w pracy:

  • 70% - telefony – obdzwanianie bazy, docieranie do osób decyzyjnych, weryfikacja klienta i jego planów inwestycyjnych pod kątem znalezienia projektu. Nasi najlepsi sprzedawcy wykonują ok. 30 telefonów dziennie i w efekcie pozyskują 3-5 klientów miesięcznie.

  • 10% - spotkania – wstępnie zweryfikowanego klienta zapraszamy na spotkanie, najczęściej wideokonferencję, ale czasami spotykamy się osobiście u nas lub u niego (delegacje autem są częścią naszej pracy). Celem spotkania jest omówienie szczegółów współpracy i dalsza weryfikacja projektu. W spotkaniu będzie z Tobą zwykle uczestniczył jeden z dyrektorów, który zapewni niezbędne wsparcie merytoryczne.

  • 10% - utrzymywanie relacji – bazujemy na długoterminowych relacjach, niemal każdy z sukcesem obsłużony klient do nas wraca. Pozyskani przez Ciebie klienci stanowią dla nas dużą wartość, dlatego Twoim zadaniem jest podtrzymywanie relacji i wsparcie klienta w planowaniu nowych przedsięwzięć do wspólnej realizacji.

  • 10% - edukacja, rozwój, własne inicjatywy – w naszej branży sprzedaż jest skuteczna, jeżeli talent i umiejętności miękkie wspiera wiedza merytoryczna. Dlatego będziesz regularnie szkolony i edukowany w aspektach związanych z pozyskiwanymi projektami. Dowiesz się np. jak wygląda proces administracyjny budowy fabryki, jak ocenić przedsiębiorstwo na podstawie sprawozdań finansowych oraz jak tworzy się kosztorys projektu badawczo-rozwojowego. Zachęcimy Cię też do realizacji własnych pomysłów w zakresie dotarcia do potencjalnych klientów.

Podział czasu pracy
70%

Telefony

10%

Spotkania

10%

Utrzymywanie relacji

10%

Edukacja, rozwój, własne inicjatywy

Nasze wymagania

  • Jako STRATEGOR mamy renomę i wysokiej jakości produkt, potrzebujemy jednak utalentowanych i zdeterminowanych ludzi, którzy będą w stanie wyłowić w morzu polskiego biznesu najciekawsze, najbardziej intratne projekty. Żeby osiągnąć u nas sukces powinieneś cechować się:

  • Determinacją – żeby pozyskać wielu klientów, trzeba po prostu dużo dzwonić, a „złowione” tematy dociągnąć do końca.

  • Inteligencją i otwartością na nową wiedzę – consulting biznesowy wymaga ciągłego przyswajania nowych informacji i wykorzystywania ich w sprzedaży. Żeby zrozumieć potrzeby klienta, trzeba zrozumieć jego biznes.

  • Elokwencją i profesjonalnym wizerunkiem – sprzedajemy usługi premium, więc musimy sprostać wysokim wymaganiom – kultura osobista, staranność językowa i profesjonalizm to nasz pakiet obowiązkowy.

  • Łatwością nawiązywania relacji i umiejętnością ich pielęgnowania – każdy klient jest dla nas kluczowy, a relacje są naszym najcenniejszym aktywem.

  • Dobrą organizacją pracy i systematycznością – praca w sprzedaży to nie sprint, tylko maraton (a w zasadzie triathlon). I to z przeszkodami. Otrzymasz swobodę w planowaniu dnia pracy, ale bez dobrego planu i jego rzetelnej realizacji, nie będzie efektów.

  • Ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem, jak i do absolwentów studiów dziennych. Przede wszystkim patrzymy jednak na to, jak Twoja osobowość uzupełni nasz zespół!

To oferujemy

  • Przede wszystkim możliwość sprzedaży doskonałego produktu, jakim są pieniądze (dotacje!). Przed polską gospodarką w najbliższych latach wiele wyzwań, a odnalezienie się w nowej rzeczywistości wymaga dobrze przemyślanych i odpowiednio dofinansowanych inwestycji. I tu wchodzimy my (cali na biało!) z naszym doświadczeniem i najwyższą jakością usług.

  • Od początku będziesz ważnym ogniwem naszej firmy - zaangażujemy Cię do akcji sprzedażowych o strategicznym znaczeniu dla naszej firmy. Twoim zadaniem będzie pozyskanie do współpracy wiodących polskich firm przemysłowych i technologicznych.

  • Weźmiesz udział w bezprecedensowej zmianie naszej firmy o ponad 20-letniej historii - w nową perspektywę unijną wchodzimy z przytupem, odświeżamy wizerunek, uruchamiamy nowe obszary biznesu, rozbudowujemy zespół. Czeka Cię wiele wyzwań, będziemy liczyć na Twoje świeże pomysły i idee.

  • Będziesz samodzielnie, ale pod czujną opieką doświadczonych współpracowników konsultował strategie inwestycyjne, kontaktując się z managementem naszych kluczowych klientów - trudno o lepszy sposób na rozpędzenie Twojej kariery.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Rozwój

  • Możliwość rozwijania kariery w najskuteczniejszym, najbardziej doświadczonym zespole specjalistów w branży doradztwa europejskiego w Polsce.

  • Unikalną możliwość dogłębnego i kompleksowego poznania świata polskiego i międzynarodowego biznesu, podczas spotkań z właścicielami i zarządami najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

  • Pakiet edukacyjny - roczny budżet do wykorzystania na rozwój kompetencji w ramach szkoleń zewnętrznych.

  • Program cyklicznych szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez najbardziej doświadczonych pracowników STRATEGORA.

  • Różnorodność tematyki prowadzonych projektów, współpracę z klientami z wielu branż przemysłu, często na styku nauki i biznesu.

STRATEGOR to poznańska firma konsultingowa, działająca na rynku od 1999 roku. Jesteśmy krajowym liderem doradztwa europejskiego, pozyskujemy finansowanie na największe, najbardziej innowacyjne projekty badawcze, inwestycyjne i infrastrukturalne. Naszą specjalnością są branże wysokich technologii, energetyka i przemysł przetwórczy. Wspieramy najlepszych – potentatów z WIG20, dynamiczne firmy sektora MŚP i obiecujące start-upy technologiczne.

• Działamy na rynku od 23 lat.

• Pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 5,1 mld PLN dotacji!

• Jesteśmy pierwsi w rankingach firm doradczych zajmujących się pozyskiwaniem dotacji!

• Mamy 25-osobowy stabilny zespół, bardzo doświadczonych i kompetentnych pracowników.

• Stawiamy na jakość, a nie na ilość, co przekłada się na blisko 100% skuteczności.

• Jesteśmy rozpoznawalną marką.

• Nasi bardziej rozpoznawalni klienci to: Orange Polska, Enea, Maspex, INEA, PKN ORLEN, KGHM.

Dlaczego możemy zagwarantować Ci, że osiągnięcie powyższych wyników to nie „gruszki na wierzbie”, ale bardzo realna kalkulacja?

• Będziesz sprzedawać coś, co każdy kupi – pieniądze! Bez żadnych kruczków i zwrotu z odsetkami, gdyż są to dotacje.

• A tych na najbliższe 5 lat przewidziano ponad 70 mld EUR!

• STRATEGOR to lider rynku i uznana marka w branży. Każdego roku realizujemy do 100 projektów rocznie, ze skutecznością nieosiągalną dla konkurencji. Nasze usługi sprzedaje się łatwo, pod warunkiem, że znajdzie się odpowiedniego klienta.

Przewiń do profilu firmy