Oferta pracy

Menedżer ds. rozwoju usług FFS

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za określone kanały sprzedaży i rozwój powierzonych obszarów produktowych w tych kanałach

  • opracowanie wdrożeń nowych usług (od pomysłu poprzez przygotowanie założeń oraz uruchomienie usługi we współpracy z określonymi działami firmy)

  • udoskonalanie istniejących usług i ich modyfikacja względem oczekiwań klientów

  • monitoring trendów rynkowych w punktach sprzedaży oraz kanałach online

  • analiza wyników, rekomendacje co do przygotowywania mechanizmów promocyjnych oraz usług wspierających sprzedaż

  • koordynacja działań e-commerce na platformach zakupowych oraz portalach obsługowych

  • projektowanie doświadczeń użytkownika w ścisłej współpracy z działem operacyjnym i działem marketingu

Nasze wymagania

  • znajomość wielokanałowej sprzedaży i doświadczenie we współpracy z działami operacyjnymi, sprzedaży i marketingiem

  • dojrzałe podejście do procesu projektowego i poczucie odpowiedzialności za rozwój powierzonych produktów

  • umiejętność sprawnego argumentowania decyzji projektowych oraz zrozumienie istoty konstruktywnej krytyki

Mile widziane

  • doświadczenie w Trade Marketingu

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 28-letnim doświadczeniem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • inicjatywy i konkursy dla pracowników

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa