Oferta pracy

Menedżer ds. Rynku

Bank Pocztowy S.A.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją planu sprzedaży na podległym Rynku

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta w Pocztowych Strefach Finansowych

  • regularne wizyty w oddziałach Poczty Polskiej w podległym obszarze obserwację pracy, ocenę realizacji standardów sprzedaży i obsługi klienta

  • prowadzenie warsztatów i treningów on the job w oparciu o obwiązujące standardy pracy

  • analizę wyników poszczególnych oddziałów, identyfikowanie obszarów wymagających poprawy

  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedażową

  • tworzenie oraz realizacja inicjatyw mających na celu poprawę jakości obsługi klienta i wyników sprzedaży

  • identyfikowanie obszarów potencjalnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem i fraudami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku menadżerskim w obszarze finansów we współpracy z zewnętrznymi partnerami

  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży

  • doświadczenia trenerskie, coachingowe, w prowadzeniu treningów on the job

  • orientację na wynik oraz determinację w dążeniu do celu

  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • bardzo dobrą organizację pracy własnej

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • pracować w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,

  • mieć stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • utrzymać równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

  • posiadać realny wpływ na to, ile zarabiasz (poprzez atrakcyjny system prowizyjny),

  • korzystać z bogatego pakietu benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Bank Pocztowy S.A.

Nasz Bank napędzają nowe technologie. Wdrożenia zmian i nowych rozwiązań informatycznych wymagają koordynacji pracy wielu zespołów DevOps. Na stanowisku Specjalisty ds. wdrożeń pomożesz nam zmieniać Bank dbając o płynną realizację wdrożeń obejmujących wiele systemów. Szukamy osoby z proaktywnym nastawieniem i doświadczeniem w budowie lub wdrażaniu systemów informatycznych. Jeśli interesuje Cię zdobycie doświadczenia w prowadzeniu dużych wdrożeń, dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy