Oferta pracy

Menedżer ds. Seveso i NFPA

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Zbożowa 1

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd i aktualizacja obowiązujących procedur w zakresie magazynowania towarów niebezpiecznych w oparciu o NFPA/ Seveso.

  • Regularne audyty w Oddziałach Raben w zakresie poprawności magazynowania i obsługi towarów niebezpiecznych wraz z opracowaniem stwierdzonych niezgodności oraz wsparciem we wdrożeniu działań zgodnych z normą NFPA.

  • Regularne audyty w Oddziałach Raben w zakresie wypełniania przepisów ochrony środowiska

  • Klasyfikacja produktów zgodnie z dostarczonymi kartami MSDS, normami NFPA oraz wdrożenie systemowego rozwiązania w zakresie rejestracji informacji o klasie NFPA w WMS, raportowania i informowania przez WMS o niezgodnościach (alerty).

  • Zbudowanie zespołu kompetentnych i merytorycznie przygotowanych przedstawicieli Oddziałów, odpowiedzialnych za koordynowanie i zarządzanie na poziomie Oddziału obszarem szeroko rozumianej obsługi materiałów niebezpiecznych w oparciu o normy NFPA.

  • Uczestnictwo w spotkaniach bezpośrednich na terenie całej Polski – podczas realizacji audytów, szkoleń pracowników.

  • Zbudowanie w Dziale Sprzedaży kompetencji z zakresu pozyskiwania Klientów z towarami niebezpiecznymi.

  • Wsparcie biznesu w rozmowach z aktualnymi i przyszłymi Klientami (posiadającymi materiały niebezpieczne) oraz wspólnie z biznesem i Działem Real Estate budowanie rozwiązań infrastrukturalnych, zgodnych z NFPA .

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarach Seveso, NFPA – wymagane

  • Cechuje Cię odpowiedzialność, znakomita organizacja pracy własnej, wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Posługujesz się językiem angielskim

  • Jesteś gotowy do podróży służbowych na terenie całego kraju

  • Pracujesz w oparciu o cele, z silną orientacją na biznes

To oferujemy

  • Prowadzenie własnego projektu w międzynarodowej firmie przy wsparciu ekspertów branży logistycznej

  • Jasną ścieżkę rozwoju oraz realny wpływ na działania firmy

  • Auto służbowe

  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • zniżki z kartą Makro

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.

  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.

  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.

  • Uczymy się od siebie nawzajem.