Oferta pracy

Menedżer ds. Sieci Handlowych

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Menedżer ds. Sieci Handlowych do obsługi dwóch obszarów:

I REGION: województwo śląskie, część województwa łódzkiego

II REGION: województwo lubuskie, województwo dolnośląskie, województwo opolskie, część województwa wielkopolskiego

ZADANIA:

• Pozyskiwanie nowych klientów.

• Realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie.

• Utrzymywanie kontaktów z klientami.

• Dbanie o należyty poziom ekspozycji wyrobów.

• Wdrażanie nowych wyrobów na rynek.

• Ustalanie akcji promocyjno - reklamowych.

• Udział w procesie projektowania i wdrażania nowych wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane: ekonomia, handel, marketing, zarządzanie.

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży.

  • Obsługa aplikacji Word, Excel, Outlook na poziomie średniozaawansowanym.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętności organizowania i planowania pracy, orientacja na wyniki, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na jakość i potrzeby klienta.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej poprzez program „Dobry Start”.

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Refundację kosztów kształcenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowania zależny od osiąganych wyników.

  • Samochód służbowy.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin.