Oferta pracy

Menedżer ds. sprzedaży

Osadkowski SA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej

  • Obsługa Kluczowych Klientów

  • Rozwój sieci dystrybucji

  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej

  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze)

  • Doświadczenie handlowe we współpracy z Kluczowymi Klientami (KAM)

  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność

  • Zorientowanie na osiąganie celów

  • Skuteczność w zwiększaniu obrotów z Klientami

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizowania swojej pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię zależną od wyników pracy)

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, samochód służbowy)

  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Szkolenia specjalistyczne i produktowe oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

  • Dodatkowy urlop urodzinowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Firma Osadkowski, łącząc tradycję z nowoczesnością, od wielu lat kształtuje rynek środków do produkcji rolnej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dając naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Silna pozycja na rynku oznacza stabilność i wiarygodność tak bardzo potrzebną naszym klientom i pracownikom. Ponad 400 pracowników Osadkowski tworzy najlepszy serwis dla klientów w wielu lokalizacjach całej Polski. Wśród naszych pracowników wyzwalamy i promujemy inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kompetencje i wiedzę, by mogli rozwijać się razem z organizacją. Tak tworzymy ROLNICTWO W WERSJI PRO!

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/oferty-pracy/

Zatrudniamy pasjonatów rolnictwa, praktyków, którzy chcą mieć wpływ na to jak jest postrzegane nowoczesne rolnictwo. Szukamy osób, które przede wszystkim chcą poszerzać swoją wiedzę, uczyć się wraz z nami, wzmacniać pozycję eksperta.

W związku z dynamicznym rozwojem, potrzebą dotarcia do nowych rynków oraz uruchamianiem nowych projektów, szukamy kandydatów na stanowisko: Menedżer ds. sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy