Oferta pracy

Menedżer ds. Sprzedaży i Marketingu

SIPMA S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie kreowanej kultury przedsiębiorstwa

  • realizacja polityki handlowej firmy

  • budowanie relacji biznesowych z partnerami handlowymi

  • rozwój sprzedaży i zarządzanie sprzedażą we wszystkich kanałach dystrybucji

  • budowanie pełnej i kompleksowej wiedzy o produktach firmy na rynku

  • zintegrowane zarządzanie nowoczesnymi narzędziami internetowymi

  • kształtowanie pozycji firmy na rynku

  • analizowanie rynku techniki rolniczej i określanie kierunków rozwoju nowych produktów

  • planowanie i realizacja budżetu

  • stałe monitorowanie wyników i realizacji planu sprzedaży

  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • ścisła współpraca z działem rozwoju, produkcją i serwisem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane inżynierskie lub ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym min. 2 lata

  • energia i skuteczność działania

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • pomysłowość

  • bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi programów MS Excel i MS Word

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej

  • znajomość branży maszyn rolniczych

  • znajomość języka obcego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

SIPMA S.A.

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie.

Kwalifikacje i kreatywność naszych specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i narzędziami pracy sprawiają, że wielokrotnie – jako pierwsi w Polsce – wprowadzamy nowe rozwiązania w rolnictwie.

Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm.

Przewiń do profilu firmy