Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Sprzedaży i Rozwoju Kanałów Dystrybucji

Kominus Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 50015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 50015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łężkowice (pow. wielicki)

    Łężkowice (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla firmy

  • Prezentowanie oferty firmy i prowadzenie spotkań handlowych we współpracy z kierownikami rejonów sprzedaży

  • Organizacja i udział w konferencjach, szkoleniach i targach branżowych

  • Obserwacja i analiza rynku z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz działań konkurencji

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży oraz planów sprzedażowych firmy w różnych kanałach sprzedaży

  • Badanie potrzeb klientów, kreowanie możliwości biznesowych oraz dostarczanie adekwatnych rozwiązań partnerom biznesowym

  • Rozwój i wdrażanie nowych produktów, pozyskiwanie nowych rynków zbytu, kreatywne poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji i rozwiązań jakościowych oraz technologicznych zwiększających konkurencyjność firmy

  • Utrzymywanie możliwie najwyższej rentowności kontraktów

  • Opracowywanie i monitorowanie realizacji budżetu sprzedażowego przez podległy pion sprzedażowy

  • Dynamiczne i efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Przedkładanie analiz, informacji, sprawozdań oraz raportowanie działań handlowych dla zarządu firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego konieczna do rozmów biznesowych (poziom co najmniej C1 – w mowie i w piśmie), mile widziana znajomość drugiego języka np. niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

  • Co najmniej 2- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym lub podobnym

  • Co najmniej 5- cio letnie doświadczenie doświadczenie zawodowe w sprzedaży

  • Bardzo dobra znajomość rynku oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów działania

  • Wysokorozwinięta umiejętność pozyskiwania, budowania i utrzymywania relacji z klientem

  • Zorientowanie na cel, odpowiedzialność, przedsiębiorczość, inicjatywę oraz samodzielność

  • Bardzo dobra organizacja i kultura pracy,

  • Umiejętność działania pod presją czasu

  • Umiejętność prowadzenia spotkań i negocjacji

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Ciągły rozwój kompetencji wspierany przez doświadczony i skuteczny zespół

  • Pakiet narzędzi pracy, w tym samochód służbowy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz system dodatkowych premii uzależnionych od osiąganych wyników

  • Świadczenia pozapłacowe

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Kominus Polska Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 2000 r. Jesteśmy jedną z czołowych firm w kraju oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie instalacji kominowych. Poza produkcją i sprzedażą zajmujemy się montażem przemysłowych instalacji odprowadzania spalin. Silną i solidną markę tworzymy dzięki dużym możliwościom dostosowywania się do wymagań i potrzeb rynku. Od kilku lat nasze wyroby trafiają również do krajów Europy Wschodniej i Południowej.

Przewiń do profilu firmy