Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci

ECB Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Szczytno
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Stale rozbudowywać strukturę sprzedażową,
  • Zarządzać podległym zespołem,
  • Sprzedaż energii elektrycznej dla klientów z sektora B2B (energia z źródeł konwencjonalnych, OZE)
  • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną i dystrybucją energii,
  • Realizować plany sprzedaży,
  • Odpowiadać za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,
  • Budować pozytywny wizerunek firmy na rynku z godnie z polityką firmy,
  • Realnie wpływać na tworzenie i realizację strategii pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i/lub wdrażaniu nowych pracowników,
  • Doświadczenie w pracy w branży energetycznej ( sprzedaż - obrót ),
  • Gotowości do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego,
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,
  • Zaangażowania i entuzjazmu,
  • Gotowości do podjęcia pracy w oparciu o własną działalność.

To oferujemy

  • Wieloskładnikowy system wynagrodzeń oparty o najwyższe prowizje i premie,
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,
  • Pracę w stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów,
  • Pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija,
  • Najlepszą atmosferę wśród ludzi pracujących z pasją ! pozytywną kulturę pracy,
  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne ze strony wyspecjalizowanej kadry,
  • Dostęp do zaawansowanego systemów informatycznych,
  • Udział w organizowanych konkursach.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne

ECB Polska Sp. z o.o.

ECB Polska Sp. z o.o. to firma z ponad 12 letnim doświadczeniem, lider w branży energetycznej posiadający + 7200 klientów i ponad +2.2 mln sprzedanych MWh na rynku Polskim, świadcząca kompleksowe usługi doradcze na rynku energetycznym. Dzięki strategicznej współpracy z PGE Obrót S.A. jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom innowacyjne produkty na terenie całego kraju, poszukujemy odważnych, pracowitych gotowych do pracy u lidera sprzedaży energii. Proponujemy współpracę w stabilnej, największej firmie z wieloma nagrodami. Dynamicznie rozwijamy się w sektorze energii elektrycznej. Dołącz do naszej organizacji która zatrudnia ponad 100 pracowników !

Menedżer ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci, Iława