Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Sprzedaży - Menedżer Projektu

Gremi Media SA

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałych relacji z TOP klientami wydawnictwa.

  • sprzedaż produktów Gremi Media.

  • tworzenie koncepcji merytorycznych projektów dedykowanych poszczególnym klientom, przy wykorzystaniu wszystkich produktów wydawnictwa.

  • koordynacja projektów ewentowo-wydawniczych i wydawniczych.

Nasze wymagania

  • umiejętność proaktywnej sprzedaży i tworzenia projektów pod konkretne potrzeby największych klientów wydawnictwa.

  • doświadczenie z agencji PR mile widziane, natomiast nie są wymagane doświadczenia w sprzedaży reklam.

  • szukamy ludzi komunikatywnych, o szerokich zainteresowaniach oraz lekkości w kreowaniu nowych pomysłów.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dobrej atmosferze w zgranym zespole, w którym rotacja jest minimalna.

  • praca na podstawie umowy B2B z atrakcyjnym systemem motywacyjnym.

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita", „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz „Sportu” oraz serwisów internetowych poszukuje do Działu Sprzedaży i Działu Projektów Specjalnych kreatywnej osoby na stanowisko: Menedżera ds. Sprzedaż - Menedżera Projektu.

Przewiń do profilu firmy