Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Sprzedaży Ratalnej

ALIOR BANKO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie do współpracy Partnerów Handlowych w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami (współpracującymi sklepami) na powierzonym terenie,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu oferowanych produktów,
  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych,
  • wsparcie Partnerów Handlowych w zakresie bieżącej obsługi,
  • analiza rynku, trendów sprzedaży i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • posiadasz doskonałą znajomość lokalnego rynku,
  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • potrafisz obsługiwać MS Office (Word, Excel),
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę i szerokie możliwości rozwoju zawodowego w najszybciej rozwijającym, się Banku w Polsce
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Menedżer ds. Sprzedaży Ratalnej, Białystok