Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Sprzedaży Ratalnej

AS INBANK S.A.-ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

W Inbank specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań płatniczych i ratalnych, dzięki którym każdego dnia wspieramy ponad 4 tysiące klientów biznesowych w osiąganiu wzrostów sprzedaży. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 r. jako fintech, a od 2015 r. posiadamy licencję bankową. Obecnie Inbank plasuje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się banków w Europie. Nasz zespół 250 ambitnych profesjonalistów pracuje w 7 biurach na 4 rynkach: w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie.

Do naszego polskiego zespołu poszukujemy utalentowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie do współpracy Partnerów handlowych (sklepów)
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z Partnerami handlowymi
  • Optymalizacja skali współpracy z Partnerami handlowymi
  • Analiza rynku, identyfikacja trendów i kierunków rozwoju

Czego poszukujemy u kandydatów:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych
  • Ducha przedsiębiorczości
  • Samodzielności w realizacji zadań
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu relacji

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę na pełen etat
  • Kulturę pracy, cechującą się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i poczuciem humoru
  • Ambitną i ekscytującą pracę w międzynarodowym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne