Oferta pracy

Menedżer ds. Sprzedaży Ratalnej

ALIOR BANKO firmie

  • Suwałki

    Suwałki, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie do współpracy Partnerów Handlowych w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych,

  • utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami (współpracującymi sklepami) na powierzonym terenie,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu oferowanych produktów,

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji handlowych,

  • wsparcie Partnerów Handlowych w zakresie bieżącej obsługi,

  • analiza rynku, trendów sprzedaży i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

  • posiadasz doskonałą znajomość lokalnego rynku,

  • masz minimum średnie wykształcenie,

  • potrafisz obsługiwać MS Office (Word, Excel),

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę i szerokie możliwości rozwoju zawodowego w najszybciej rozwijającym, się Banku w Polsce

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop