Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Sprzedaży Rozwiązań B2B

PHOTON ENERGY POLSKA sp. z o.o.

  • Tylna 4F, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Tylna 4F

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż rozwiązań dla klientów B2B (fotowoltaika, magazynowanie energii, LED, etc.)

  • aktywna identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów B2B

  • udział w opracowywaniu i weryfikacji oferty produktowej i cenowej

  • analiza bieżących trendów na rynku rozwiązań energetycznych dla biznesu

  • współtworzenie strategii sprzedaży i rozwoju dla poszczególnych segmentów rynku

  • negocjacje warunków handlowych

  • usprawnianie procesów sprzedażowych

  • budowa zespołu sprzedażowego i rozwój sieci partnerskiej

  • współpraca z międzynarodowymi strukturami sprzedażowymi Spółki

  • reprezentowanie Spółki na wydarzeniach branżowych (targi, wystawy, konferencje, etc.)

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań przemysłowych do klientów biznesowych (B2B)

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w segmencie B2B;

  • praktyczna znajomości branży energetyki odnawialnej

  • doświadczenie w planowaniu strategicznym i rozwoju biznesu;

  • zorientowanie na klienta biznesowego

  • doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań technicznych i technologicznych

  • umiejętności zarządzania, motywacji i inspirowania zespołu sprzedażowego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, instalacje, środowisko, budownictwo)

  • doświadczenie w pracy w firmach międzynarodowych będzie atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze fotowoltaiki, magazynowania energii elektrycznej i nowoczesnych rozwiązań energetycznych

  • dostęp do wiedzy praktycznej zgromadzonej dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu międzynarodowemu

  • pracę stabilnej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych

  • możliwość uczestnictwa w kształtowaniu się lokalnych struktur firmy

  • szkolenia w kraju i za granicą oraz udział w projektach międzynarodowych

  • docelowo możliwość budowy własnego zespołu i awansu w ramach struktur lokalnych i międzynarodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • zgrany zespół i miła atmosfera

Photon Energy zajmuje się rozwiązaniami i usługami w zakresie energetyki słonecznej, obejmującymi cały cykl życia systemów PV. Od 2008 r. zbudowaliśmy i uruchomiliśmy elektrownie fotowoltaiczne o mocy ponad 100 MWp w Europie i Australii, z czego 74.7 MWp jest częścią naszego portfolio. Obecnie rozwijamy projekty o mocy ponad 420 MWp w Australii, na Węgrzech, w Polsce i Rumunii, a także świadczymy usługi utrzymania i serwisu (O&M) dla elektrowni o mocy ponad 300 MWp na całym świecie. Druga główna linia biznesowa grupy - Photon Water - dostarcza rozwiązania w zakresie czystej wody, w tym usługi uzdatniania, remediacji i zarządzania zasobami wodnymi. Spółka holdingowa Photon Energy N.V. ma siedzibę w Amsterdamie w Holandii i jest notowana na giełdach w Pradze, Frankfurcie i w Warszawie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę www.photonenergy.com

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy do naszego zespołu (praca w Warszawie lub w Łodzi):

Menadżer ds. Sprzedaży Rozwiązań B2B

Przewiń do profilu firmy