Menedżer ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych w kanale brokerskim

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 lip 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych we współpracy z kancelariami brokerskimi lub/i multiagencjami,

  • Kontakt z kancelariami brokerskimi w zakresie procesowania zapytań na nowe kontrakty,

  • Budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji z kancelariami brokerskim,

  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe kancelarii brokerskich w zakresie ubezpieczeń na życie,

  • Koordynowanie wdrożeń kontraktów u klientów, zgodnie z ustalonym zakresem oraz harmonogramem prac,

  • Cykliczne raportowanie aktywności w raportach sprzedażowych,

  • Kontakt z brokerami i/lub Klientami w zakresie ofert rocznicowych,

  • Przedstawienie ofert rocznicowych na portfelu,

  • Organizowanie lub współorganizowanie eventów dla brokerów mających na celu budowę wizerunku NN jako profesjonalnego partnera w zakresie ubezpieczeń grupowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych w kanale brokerskim poparte sukcesami

  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,

  • Motywacja do osiągania założonych celów sprzedażowych,

  • Lubisz dynamikę w działaniu i jesteś nastawiony na rezultaty,

  • Wyksztalcenie wyższe,

  • Gotowość do pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Samochód służbowy, kartę flotową, laptop, telefon komórkowy,

  • Hybrydowe wprowadzenie do pracy,

  • Elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym,

  • Webinary, szkolenia, webcasty – zdobywamy wiedzę, uczymy się nowej rzeczywistości,

  • Pracujemy hybrydowo, a nasze biuro znajduję się na zielonym, warszawskim Powiślu.

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy