Oferta pracy

Menedżer ds. Sprzedaży w Regionie

ALIOR BANKO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Menedżer ds. Sprzedaży w RegionieNumer ref.: ZPT-1842B

Obowiązki:

  • dbałość o realizację planów sprzedażowych
  • rozwój sieci placówek partnerskich
  • zapewnienie wysokiej jakość obsługi klienta
  • wsparcie merytoryczne oraz coaching pracowników w kilkunastu placówkach partnerskich
  • systematyczna kontrola rozwoju poziomu wiedzy i kompetencji doradców

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sprzedaży - sektor bankowy/finansowy - mile widziane
  • znajomość zasad funkcjonujących w pośrednictwie finansowym
  • praktyczne umiejętności trenerskie
  • doświadczenie i umiejętności we współpracy z partnerami handlowymi
  • gotowość do częstych podróży służbowych na podległym terenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)
TarnówAPLIKUJ

Nowy SączAPLIKUJ

KrakówAPLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy