Logo Pracuj.pl

Menedżer ds. Sprzedaży - woj. wielkopolskie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych poprzez podległą sieć agencyjną,
  • monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania planów sprzedaży i zadań strategicznych,
  • raportowanie wyników sprzedaży,
  • prowadzenie szkoleń dla podległych pośredników, wdrażanie nowych Agentów,
  • wdrażanie lokalnych akcji sprzedażowych i marketingowych,
  • realizacja planów rekrutacyjnych agentów,
  • praca w terenie – województwo wielkopolskie,
  • wsparcie merytoryczne oraz rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży finansowej/ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią pośredników oraz budowaniu struktur sprzedażowych,
  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego,
  • mile widziane szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz motywowania,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na cel,
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
  • rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Menedżer ds. Sprzedaży - woj. wielkopolskie, Poznań