Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. szkoleń

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2015-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Concordia Ubezpieczenia, jedno z najszybciej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych, solidny pracodawca i ubezpieczyciel.

    Obecnie  poszukuje do pracy w Centrali w Poznaniu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania:

    • szkolenie oraz coaching sieci sprzedaży
    • identyfikacja potrzeb szkoleniowych
    • tworzenie, wdrażanie i ewaluacja programów szkoleniowo-rozwojowych dla sieci sprzedaży
    • budowanie narzędzi na potrzeby podejmowanych działań
    • opracowywanie oraz aktualizowanie materiałów szkoleniowych
    • raportowanie i bieżące monitorowanie efektywności działań szkoleniowo-rozwojowych
    • współtworzenie oraz wdrażanie standardów sprzedaży i obsługi klienta
    • udział w innych projektach sprzedażowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w zakresie prowadzenia i organizacji szkoleń w strukturach sprzedaży, najlepiej w branży ubezpieczeniowej
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży jako handlowiec/sprzedawca/menedżer sprzedaży
    • doświadczania trenerskiego w zakresie kompetencji miękkich
    • wykształcenia wyższego oraz ukończonej szkoły trenerów lub/i coachingu
    • umiejętności przekazywania wiedzy i dzielenia się najlepszymi praktykami
    • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
    • samodzielności oraz odpowiedzialności
    • doskonałej znajomości technik negocjacji, sprzedaży i standardów obsługi klienta
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    • dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych w Polsce
    Oferujemy:
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na umowie o pracę
    • możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia innowacyjnych projektów
    • motywujący system wynagrodzeń
    • możliwość dołączenia do lidera rynku, wyznaczającego nowe trendy
    • szansę na wykorzystanie i rozwijanie swojego potencjału
    • szerokie pole do wprowadzania nowych rozwiązań

    Zgłoszenia (CV , list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Z dopiskiem w tytule e-mail: Menedżer ds. szkoleń.

    Prosimy o zamieszczenie w treści przesyłanych dokumentów klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 j. t. z późn. zm.)".