Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. technicznych

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA S.A.

Roberta de Plelo 6

Przeróbka

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą podległego personelu

  • opracowywanie planów rozwoju technicznego firmy

  • nadzór i koordynacja działań poszczególnych wydziałów technicznych

  • odpowiedzialność za utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn i ich wysoką wydajność,

  • planowanie i wykonywanie budżetu działu technicznego,

  • zarządzanie sprzętem oraz zapewnienie wysokiej wydajności sprzętu,

  • optymalne zarządzanie zapasami części zamiennych (aspekt kosztowy i czasowy),

  • monitorowanie zużycia mediów,

  • dbałość o zgodność przebiegu procesów utrzymania ruchu urządzeń technicznych z normami ochrony środowiska,

Nasze wymagania

  • doświadczenie i/lub wiedza techniczna z zakresu eksploatacji i utrzymania maszyn.

  • umiejętność organizacji i planowania pracy własnej i zespołu podległych pracowników

  • aktywne działania w zakresie usuwania awarii, modernizacji i optymalizację funkcjonowania maszyn;

  • planowanie przeglądów, napraw i działań prewencyjnych zapewniających bezawaryjne funkcjonowanie sprzętu zmechanizowanego;

  • analizę bieżących problemów technicznych, a także proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w zakresie automatyki i mechaniki;

  • wprowadzanie usprawnień w oparciu o metodologię Lean (eliminacja marnotrawstwa);

  • współpracę z serwisami zewnętrznymi, nadzorem technicznym;

  • standaryzację części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania;

  • wykształcenie techniczne

  • kilkuletnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale technicznym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • udział w ciekawych projektach oraz pracę ze specjalistami.

  • pakiety socjalne i benefity

O nas

Port Gdański Eksploatacja S.A. jest portową Spółką operatorską świadczącą usługi w zakresie przeładunków towaru w obrocie międzynarodowym, pomiędzy morskimi i śródlądowymi (statek, barka), a lądowymi środkami transportu (samochody, wagony). Jesteśmy największym i najbardziej uniwersalnym operatorem przeładunkowym w polskich portach morskich. Kompleksowo obsługujemy ładunki - przeładunek, składowanie. Działamy na przecięciu głównych szlaków europejskich.