Oferta pracy

Menedżer ds. Technicznych

Batory Projekt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością O firmie

Batory Projekt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

10 Lutego 11

Gdynia

Batory Projekt Sp. z o.o. – firma zajmująca się działalnością deweloperską Grupy BATORY, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania, jakie stawiamy przed zatrudnioną osobą to m.in.:

  • Zarządzanie realizacją procesów budowlanych Spółki na rynku mieszkaniowym m.in. w zakresie współpracy z wykonawcami, urzędami, biurem projektowym
  • Obsługa odbiorowa i poodbiorowa inwestycji mieszkaniowych

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

  • Posiadają wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne
  • Wykazują się praktyczną znajomością zagadnień budowlanych
  • Posiadają doświadczenie w organizacji i realizacji procesów inwestycyjnych
  • Sprawnie posługują się oprogramowaniem MS Office, Autocad lub pokrewnych narzędzi
  • Posiadają czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich mieszkaniowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę lub w ramach współpracy B2B
  • Dodatkowy system premiowy
  • Auto służbowe lub zwrot kosztów korzystania z auta prywatnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej finansowo, rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj do dnia 22 października 2020 roku.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Batory Projekt sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przez mnie stanowisko.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy