Oferta pracy

Menedżer ds. Testów

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • odpowiedzialność za wdrożenie i aktualizację Standardu Testowania w Euro,
  • koordynacja testów w strategicznych projektach,
  • wsparcie w organizacji testów w ramach projektów zgodnie ze Standardem Testowania,
  • zarządzanie rezerwacją środowisk testowych oraz zasobami do testów wewnętrznych IT,
  • optymalizacja działań w zakresie realizacji testów (zakres, czas, zasoby),
  • organizacja szkoleń dotyczących testowania,
  • definiowanie wymagań i zarządzanie mapą środowisk testowych,
  • inicjowanie działań i współpraca z zespołami zajmującymi się poszczególnymi systemami przy wdrażaniu rozwiązań do automatyzacji testów,
  • utrzymywanie definicji środowisk testowych – zakresu, podziału środowisk, zasad odświeżania, itd.

Wymagania:

  • doświadczenie w organizacji testów manualnych i automatycznych w szczególności w zakresie systemów e-commerce, dedykowanych rozwiązań na Platformie Mikrousłogowej (m.in. JAVA, PostgreSQL, Angular), rozwiązań w technologii SAP (m.in. CRM, ERP, PO, HCM), innych systemów dostawców (COTS),
  • doświadczenie praktyczne w realizacji testów w w/w technologiach,
  • umiejętność planowania pracy zespołu i delegowania,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość metodyk prowadzenia testów, zasad testowania, procedur testowych, typów testów, umiejętność tworzenia dokumentacji testowej,
  • znajomość metodyk wytwórczych oprogramowania / metodyk prowadzenie projektów,
  • umiejętność działania pod presją czasu,
  • dokładność i precyzyjność w działaniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w środowisku Ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, programu MultiSport oraz ubezpieczenia na życie,
  • super atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy