Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer ds. Utrzymania Sieci Własnej

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
    Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

     Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie wszelkich czynności związanych z funkcjonowaniem Działu Ekspansji, zgodnie z polityką firmy, procedurami oraz obowiązującymi przepisami prawa. W szczególności będzie odpowiadała za utrzymanie sieci oraz za renegocjacje obowiązujących umów.

    Opis stanowiska

    • Renegocjacje istniejących umów na kolejne okresy współpracy,
    • Bieżące monitorowanie rynku nieruchomości i analiza konkurencji,
    • Ocena  potencjalnych lokalizacji drogerii pod kątem ustalonych przez Zarząd standardów,
    • Przygotowywanie umów najmu w oparciu o zatwierdzone przez Zarząd warunki,
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w tym m.in. działem prawnym, inwestycyjnym, finansowym oraz operacyjnym w ramach utrzymania bądź otwarcia nowych lokalizacji,
    • Budowanie długofalowych relacji z właścicielami lokali,
    • Przygotowywanie różnego rodzaju analiz i prezentacji na potrzeby Zarządu.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, ekonomia, geodezja, budownictwo bądź pokrewne),
    • Minimum 3-letnie poparte sukcesami, doświadczenie na podobnym stanowisku w branży detalicznej,
    • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości,
    • Praktyczna umiejętność stosowania technik negocjacyjnych,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności budowania relacji interpersonalnych
    • Orientacji na wyniki i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Power Point,
    • Gotowość do częstych podróży służbowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Interesującą pracę pełną wyzwań,
    • Narzędzia niezbędne do pracy,
    • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów,
    • Rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura.

    Nieważne ile masz lat. Liczą się Twoje chęci do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Natura Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.