Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Wdrożeń Systemów

Bank BPH Spółka Akcyjna

Jana Pałubickiego 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój systemów finansowych Banku, a w szczególności:

  • analiza wymagań biznesowych

  • opracowanie specyfikacji biznesowych i technicznych

  • przygotowanie i przeprowadzanie testów realizowanych zmian

  • utrzymanie serwisów zgodnie z ustalonymi poziomami SLA

  • rozwiązywanie zgłaszanych incydentów

  • zarządzanie projektami

  • współpraca z audytorami oraz regulatorami

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia w pracy z systemami finansowymi w bankowości

  • znajomość systemów bankowych – Profile, lub DEF będzie dodatkowym atutem

  • znajomość systemów klasy ERP – Oracle EBS będzie dodatkowym atutem

  • znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości

  • umiejętności z zakresu zarządzania projektami

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, terminowość

  • umiejętność organizacji pracy i działania pod presją czasu

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę przez firmę zewnętrzną na czas określony (ok. 12-15 miesięcy)

  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu,

  • możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz wolontariacie

  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m. in. prywatną opiekę medyczną Luxmed dla pracownika i kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat, stanowi część grupy kapitałowej GE, jednej z największych i uznanych korporacji na świecie.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, realizowane dzięki zaangażowanym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy