Oferta pracy

Menedżer ds. wdrożenia systemu HCM

Impel S.A.O firmie

Impel S.A.

Antoniego Słonimskiego

Wrocław

Impel S.A. – jedna ze spółek Grupy Impel, lidera w Polsce w zakresie usług outsourcingowych poszukuje osoby na stanowisko:

Twoje zadania na stanowisku:

  • kompleksowe zarządzanie projektem wdrożenia systemu HCM w organizacji;
  • organizacja i planowanie prac, komunikowanie harmonogramu, wymagań oraz zakresu podejmowanych działań;
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów, które mogą mieć wpływ na zakres projektu i jego ramy czasowe;
  • zapewnianie zgodności budżetu i innych ustaleń oraz wymagań w zakresie projektu;
  • współpraca wewnętrzna z działami HR (m.in. rekrutacja, szkolenia, kadry, kontroling personalny i inne) oraz Biurem Systemów IT;
  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu ze strony dostawcy;
  • rozwijanie metodologii zarządzania projektem;
  • przygotowywanie nowych rozwiązań w zależności od potrzeb biznesowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3 letniego doświadczenia w zakresie zarządzania dużymi projektami wdrożeniowymi jako Project Manager;
  • doświadczenia w zarządzeniu projektem wdrożenia systemu HCM – mile widziane;
  • wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie informatyczne lub ekonomiczne);
  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy w obszarze HR;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania projektami;
  • doskonałej organizacji pracy i zarządzania czasem;
  • umiejętności przekazywania wiedzy innym członkom zespołu;
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych.

W zamian oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji o szerokich strukturach;
  • rozwój i zdobycie doświadczenia w pracy przy ambitnym i znaczącym projekcie dla firmy;
  • ciekawą współpracę z zespołem profesjonalistów;
  • stabilne zatrudnienie w organizacji, będącej jednym z największych polskich pracodawców
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

Grupa Impel to:

  • lider outsourcingu w Polsce
  • spółka wiodąca notowana na GPW
  • ponad 30 lat na rynku
  • 45 tys. pracowników i współpracowników
  • najlepszy zakres usług dla biznesu
  • 16 oddziałów w Polsce

Ogłoszenie archiwalne