Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. wsparcia technicznego

Aliaxis Poland Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • obszar pracy obejmuje województwo Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie i Warmińsko- Mazurskie

  • opracowywanie dokumentacji projektowych z zakresu instalacji sanitarnych (odwadnianie dachów płaskich, systemy kanalizacji wewnętrznej)

  • znajomość rynku ogrzewania płaszczyznowego będzie dodatkowym atutem

  • bliska współpraca z biurami projektowymi

  • przygotowywanie ofert handlowych dla firm wykonawczych w oparciu o pozyskane projekty

  • telefoniczna obsługa klientów – doradztwo techniczne dot. produktów oferowanych przez firmę oraz używanego oprogramowania do projektowania inżynierskiego,

  • wsparcie techniczne dla działu sprzedaży

  • współpraca w zakresie prowadzenia prezentacji i szkoleń

Nasze wymagania

  • samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność planowania i przestrzegania planu działania,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • znajomość oprogramowania inżynierskiego Autodesk lub równoważnego

  • znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z Inżynierią Środowiska oraz Instalacjami Sanitarnymi

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

  • prywatną opiekę medyczną ,

  • pakiet socjalny np. dofinansowanie do wakacji

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • zdobycie dodatkowych kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy częścią grupy Aliaxis - światowego lidera w produkcji i dystrybucji zaawansowanych plastikowych systemów rurowych dla budownictwa.

Osiągamy więcej razem, pracując z ludźmi i dla ludzi. Jesteśmy sprawni, elastyczni i kreatywni, więc potrafimy szybko reagować na potrzeby naszych Pracowników i Klientów.

Ponad wszystko jednak dążymy do poprawy życia ludzkiego, pozostając w zgodzie z naszymi wartościami, a przez to tworząc lepsze, zrównoważone jutro.

Przewiń do profilu firmy