Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Współpracy z Architektami

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjnaO firmie

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna

153

Wielogłowy (pow. nowosądecki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa biur projektowych i architektonicznych poprzez profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu bram, drzwi i ogrodzeń

  • kreowanie na powierzonym terenie strategii ustalonej przez Firmę

  • prezentowanie oferty produktowej na konferencjach i szkoleniach dla Architektów i Projektantów

  • ustalenia techniczne z Architektami i Projektantami

  • przygotowanie dokumentacji z zakresu bram, drzwi i ogrodzeń

  • promowanie produktów w biurach projektowych i architektonicznych w celu wpisania ich do specyfikacji projektów

  • wspieranie Architektów i Projektantów w przygotowywaniu specyfikacji produktowej do projektów

  • budowanie długofalowych relacji z Architektami i Projektantami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym – preferowane kierunki: Architektura, Budownictwo

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze bram garażowych i przemysłowych

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy

  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i budowlaną

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń

  • znajomość obsługi programu AutoCAD, pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość obsługi programu ArchiCAD, Revit

  • wysoka kultura osobista, umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń

  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów

  • pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • firmowa stołówka

  • dofinansowanie posiłków

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. 30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Właściciel Firmy postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem, w ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy