Oferta pracy

Menedżer ds. współpracy z Przewoźnikami

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie przyjaznego miejsca pracy w Raben dla Przewoźników i Kierowców

  • Budowanie długotrwałych relacji z Przewoźnikami i Kierowcami

  • Zarządzanie zespołem Regionalnych Ekspertów ds. Współpracy z Przewoźnikami

  • Wdrażanie oraz nadzorowanie standardów współpracy z Przewoźnikami

  • Kreowanie partnerskiej współpracy poprzez szkolenia, wspólne konsultacje i rozwiązania

  • Organizacja spotkań z Przewoźnikami

  • Kreowanie polityki informacyjnej w stosunku do Przewoźników i Kierowców

  • Praca w obszarze rotacji kierowców

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Znajomość branży TSL - sektor transportu i spedycji, rynku przewoźników – warunek konieczny

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Proaktywna postawa oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz zdolności organizacyjne

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i dla podległego zespołu

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Znajomość techniczna środków transportowych

  • Znajomość Microsoft Excel na poziomie średnio zaawansowanym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie przy wdrażaniu projektów w skali kilku lokalizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę – gwarancja zatrudnienia

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej organizacji, dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie rozwoju transportu morskiego i kolejowego

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie

  • Wysoka kultura organizacyjna

  • Przyjazną atmosfera w zgranym i profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki z kartą Macro

  • paliwo w korzystnej cenie

  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

Co nas wyróżnia?

  • Szukamy wyzwań i nowych możliwości.

  • Dzielimy się wiedzą, by działać sprawniej.

  • Każdy z nas ma wpływ na wyniki.

  • Inspirujemy się nawzajem.

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Przewiń do profilu firmy