Oferta pracy

Menedżer ds. Wynajmu

Empik S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • • Analiza rynku pod kątem doboru atrakcyjnych i perspektywicznych lokalizacji salonów

  • • Ocena wybranych lokalizacji, ich potencjału sprzedażowego – wykorzystanie dostępnych w firmie nowoczesnych narzędzi analitycznych

  • • Przygotowywanie rekomendacji w oparciu o analizę i ocenę lokalizacji

  • • Negocjowanie warunków współpracy oraz umów najmu z właścicielami obiektów

  • • Tworzenie harmonogramów i współrealizacja procesów nowych otwarć naszych salonów

  • • Bieżąca współpraca z właścicielami obiektów – budowanie relacji biznesowych, bieżąca obsługi zagadnień wynikających z zakresu umów najmu

Nasze wymagania

  • • Posiadasz dużą wiedzę odnośnie rynku nieruchomości komercyjnych i swobodnie poruszasz się w negocjowaniu i procesowania umów najmu

  • • Posiadasz 5- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie z rozproszoną strukturą sklepów

  • • Aktywnie śledzisz trendy rynku nieruchomości komercyjnych

  • • Masz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • • Potrafisz analizować i interpretować dane i w oparciu o nie podejmować decyzje

  • • Jesteś dobrym organizatorem pracy własnej

  • • Posiadasz prawo jazdy kat. B, a częste podróże służbowe nie są dla Ciebie wyzwaniem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy