Oferta pracy

Menedżer ds. Zakupów i Logistyki

AARSLEFF Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych i hydrotechnicznych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za cały obszar zakupów i logistyki w Spółce
  • zapewnienie dostępności materiałów na produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu parametrów cenowych i jakościowych
  • zarządzanie magazynem oraz odpowiedzialność za przepływy magazynowe
  • zarządzanie logistyką
  • utrzymanie optymalnych zapasów materiałowych
  • zarządzanie zespołem
  • ciągła analiza kosztowa i wydajnościowa zarządzanych obszarów
  • tworzenie procedur zakupowych
  • współpraca z innymi działami
  • realizacja strategii zakupowej
  • wyszukiwanie nowych rynków zakupu
  • utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • zarządzanie dostawcami w obszarze negocjacji warunków handlowych
  • koordynacja projektów w obszarze materiałów zakupowych

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze zakupów w firmach o profilu budowlanym lub pokrewnym, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • bardzo dobra znajomość procesów zakupowych
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • biegła znajomość programów MS Office, szczególnie MS Excel
  • wymagana samodzielność działania i doskonała organizacja własnej pracy
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • realizację ciekawych projektów
  • samodzielność przy realizacji zleconych zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aarsleff sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Aarsleff sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, iż administratorem danych osobowych jest firma Aarsleff Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Wyścigowej 6, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000025980, NIP 9511312627 oraz numer REGON 011994911.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://aarsleff.com.pl/odo

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy