Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. zakupów

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, negocjowanie, optymalizacja i formalizowanie warunków handlowych zakupu materiałów i usług na potrzeby realizowanych inwestycji głównie budów, choć nie tylko,

  • koordynowanie zakupów realizowanych na projektach (analiza planu zakupów, analiza zamówień, współudział i wsparcie w pozyskaniu podwykonawców /dostawców),

  • realizacja zadań zakupowych zgodnie z harmonogramem,

  • przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert i ich analizowanie,

  • ocena ofert na podstawie analizy rynku,

  • monitorowanie i analiza rynku materiałów i usług budowlanych,

  • poszukiwanie i audyt nowych podwykonawców/dostawców,

  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji z kontrahentami,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań i produktów,

  • tworzenie strategii zakupów i ich realizacja,

  • udział w projektach optymalizacji kosztów, tworzenie raportów i analiz,

  • kontrola kosztów i budżetu,

  • wsparcie pozostałych działów w zakresie rozwiązywaniu problemów z dostawcami/ podwykonawcami,

  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziane w branży budowlanej,

  • wykształcenie wyższe – preferowane budowlane lub pokrewne,

  • znajomość rynku dostawców usług i materiałów budowlanych,

  • wiedza z zakresu technik i narzędzi negocjacyjnych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych,

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • dobra znajomość rynku kruszyw i innych materiałów używanych do budowy dróg.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (według preferencji kandydata),

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet narzędzi niezbędnych do pełnienia funkcji,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i drogowych.

Przewiń do profilu firmy