Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer ds. Zarządzania flotą pojazdów/ Fleet Manager

euro-pegaz sp. z o.o. transport sp.k.O firmie

  • Łoniewska 1, Osieczna, Gostyń, Leszno

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie i organizację pracy kilkunastoosobowego Zespołu,

którego celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości operacyjnej obsługi klientów.

Do zadań wybranej osoby będzie należało przede wszystkim: planowanie i koordynacja wykorzystania floty;

rozwój partnerskiej współpracy oraz relacji z przewoźnikami drogowymi, a także z partnerami intermodalnymi.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe i doświadczenie na podobnym stanowisku

  • posiadasz zdolności analityczne w obszarze kosztów transportowych

  • dysponujesz fachową wiedzą na temat branży TSL

  • cechuje Cię samodzielność w organizowaniu pracy własnej i podległego zespołu

  • znasz przepisy o czasie kierowców i Konwencji CMR

  • proaktywnie identyfikujesz obecne oraz przyszłe potrzeby klientów

  • cechujesz się odpowiedzialnością za osiąganie wyznaczonych zadań i celów

  • sprawnie porozumiewasz się w języku angielskim

Mile widziane

  • wykazujesz się inicjatywą poszukując sposobów zwiększenia przychodów i/ lub redukcji kosztów i eliminowania marnotrawstw

  • generujesz i wprowadzasz w życie nowe, niekonwencjonalne i innowacyjne pomysły, dbając o ich realizacje

  • łączysz odmienne interesy w sposób rozsądny, praktyczny i zorientowany na wyniki

  • wyrażasz swoje poglądy jasno, przekonująco i skutecznie

  • posiadasz umiejętność stawiania celów i rozliczania z nich

  • dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób

To oferujemy

  • stabilną i perspektywiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • kameralną i koleżeńską atmosferę w pracy w młodym Zespole

  • możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobycia nowych kompetencji w ramach Grupy Europegaz

  • profesjonalne szkolenia

  • samochód służbowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami za wyniki

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

euro-pegaz sp. z o.o. transport sp.k.

Europegaz Transport należy do Grupy Europegaz, która działa w branży Transport, Spedycja,

Logistyka od blisko 30 lat. Jesteśmy jednym z liderów firm TSL w Polsce.

Dostarczamy globalnym markom kompleksowe usługi logistyczne w oparciu o nowoczesną flotę

i zaplecze magazynowe.

Przewiń do profilu firmy

Przyślij nam swoje zgłoszenie (CV i list motywacyjny) z dopiskiem: „Menedżer ds. Zarządzania Flotą Pojazdów" za pomocą przycisku Aplikuj teraz.