Oferta pracy

Menedżer działu budowlanego

ALGINET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy na rynku od ponad 18 lat.
Nasza nazwa oznacza niezawodność, spójność i doświadczenie.
Dzięki licznym już zrealizowanym kontraktom, firma Schobeli Sp. z o.o jest kojarzona z rzetelnością, solidnością i szybką reakcją na konieczność zwiększenia liczby pracowników uczestniczącym w realizowanych projektach.
Zatrudniamy ponad trzystu dobrze zorganizowanych pracowników, tworzących długo pracujące ze sobą zespoły fachowców.
Daje to tak pożądany efekt synergii.
Jesteśmy nastawieni na prowadzenie robót w powiązaniu z innowacjami w budownictwie i nowoczesną logistyką budowy.
/Менеджер будівельного відділу

Zadania:

  • Podstawowa koordynacja pracowników;
  • Nadzór i koordynowanie robót budowlanych;
  • Sporządzanie obmiarów robót;
  • Koordynacja działań związanych z realizacją projektów inwestycyjnych;
  • Kontrola wykonanych prac budowlanych we współpracy z zespołem inspektorów;
  • Kontrola harmonogramu inwestycji;
  • Wyszukiwanie rozwiązań alternatywnych mających na celu obniżenie kosztów inwestycji.

Oczekujemy:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie; Warunek konieczny.
  • Doświadczenie zawodowe;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość obsługi komputera, w tym programów AutoCAD oraz pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Zaangażowanie,odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Indywidualne podejście do pracownika,przyjemną atmosferę w pracy;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu w codziennej pracy;
  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy