Oferta pracy

Menedżer Działu Controllingu Finansowego

Natura Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Zakres zadań:
  • Realizacja finansowego zamknięcia miesiąca dla całej organizacji;
  • Realizacja comiesięcznego procesu forecastu dla całej organizacji (P&L, BS, CF);
  • Przygotowanie i prowadzenie rocznego procesu budżetowego dla całej organizacji (P&L, BS, CF);
  • Raportowania wyników zarządczych wg. ustalonych wewnętrznych standardów;
  • Współpraca z innymi departamentami w firmie w ramach efektywnego zarządzania budżetem, business partnering finansowy dla departamentów niekomercyjnych;
  • Kontakt z audytem wewnętrznym i zewnętrznym oraz shared service;
  • Optymalizacja procesów w dziale;
  • Kontrola rejestru środków trwałych;
  • Kontrola realizacji budżetu, analiza odchyleń i optymalizacja.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe finansowe lub ekonomiczne;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowego na pokrewnym stanowisku (mile widziane w branży handlowej detalicznej);
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego branżowego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Rzetelność, dokładność oraz odpowiedzialność;
  • Komunikatywność i proaktywne podejście do powierzonych zadań.

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy