Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Działu Inwestycji i Obsługi Majątku

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma o globalnym zasięgu poszukuje do swojej fabryki w Poznaniu:

    Menedżera Działu Inwestycji i Obsługi Majątku
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja projektów inwestycyjnych zgodnie z procedurami firmy.
    • Zgłaszanie projektów, opracowywanie wniosków i harmonogramów inwestycyjnych.
    • Nadzorowanie prac zespołów projektowych oraz zewnętrznych podwykonawców.
    • Zarządzanie ryzykami związanymi z wykonaniem budżetu inwestycyjnego Fabryki.
    • Współpraca ze Sponsorami projektów inwestycyjnych oraz innymi spółkami grupy.
    • Bieżąca kontrola majątku, rozliczanie finansowe realizowanych zadań.
    • Administrowanie Centrum Dokumentacji Technicznej.
    • Realizacja i przestrzeganie polityki oraz globalnych standardów BHP.
    • Kontrola wykonania i aktualizacja Factory Master Plan.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi w przemyśle.
    • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo, inżynieria sanitarna, automatyka lub budowa maszyn.
    • 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem, optymalnie Kierowników Projektów.
    • Dobra znajomość ram projektowych, myślenie programowe.
    • Umiejętności przywódcze, umiejętność budowania relacji z różnorodnymi poziomami w organizacji: Zarząd, Sponsorzy, Kierownicy Projektów, Inżynierowie.
    • Gotowość do związania się z pracodawcą na długie lata.
    • Bardzo dobra, biznesowa znajomość języka angielskiego.
    • Mile widziane certyfikacje i/lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami.

    Oferujemy:

    • Możliwość koordynacji projektów o znaczeniu strategicznym dla Fabryki.
    • Dużą decyzyjność i firmowanie swoją osobą istotnych projektów inwestycyjnych.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, program nagrodowe, możliwości bonusu rocznego.
    • Szeroki pakiet benefitów - kompleksowa opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, karta sportowa, możliwość przystąpienia do programu emerytalnego itd.
    • Atmosferę wsparcia i doceniania.
    • Szereg narzędzi dla realizacji codziennych zadań.