Oferta pracy

Menedżer / Ekspert ds. Badań Klinicznych

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie przebiegu i prowadzenie badań przedklinicznych i klinicznych w obszarze wyrobów medycznych III klasy

  • Bezpośredni kontakt z przedstawicielami ośrodków badań przedklinicznych/klinicznych

  • Tworzenie procedur operacyjnych i dokumentacji regulacyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - farmacja, biotechnologia, medycyna - pokrewne

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu i/ lub koordynowaniu badań przedklinicznych/klinicznych dla wyrobów medycznych

  • Znajomość zagadnień związanych z GMP, GCP, GLP

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność i wiedza z zakresu narzędzi i metod pracy projektowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • Ambitne projekty i możliwość rozwoju

  • Innowacyjne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy

  • Rynkowy pakiet wynagrodzeń i świadczeń