Menedżer - Ekspert ds. Rozwoju Kadry Kierowniczej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 30.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • Odpowiedzialność za przygotowanie i wdrożenie całościowej koncepcji rozwoju pracowników i kadry menedżerskiej spójnej ze strategią i wspierającej transformację firmy
    • Przygotowywanie i realizacja programów rozwojowych dla pracowników i kadry menedżerskiej w oparciu o model kompetencji przywódczych Leadership Architect z wykorzystaniem różnorodnych metod (np. blended learning, coaching, mentoring, shadowing, gry symulacyjne, itd)
    • Projektowanie, rekomendowanie i wdrażanie projektów związanych z dalszym rozwojem kultury organizacyjnej firmy
    • Rekomendowanie rozwiązań w zakresie rozwoju pracowników
    • Dokonywanie przeglądu oraz oceny efektywności działań rozwojowo-szkoleniowych dla realizowanych programów i projektów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w zakresie zarządzania rozwojem pracowników, w tym szczególnie kadry menedżerskiej, z wykorzystaniem najnowszych trendów benchmarków w dziedzinie przywództwa i zarządzania zespołem
    • umiejętność prowadzenia projektów
    • odnajdywanie się w dynamicznym i zmiennym otoczeniu
    • zaangażowanie w wykonywaniu zadań i inicjatywa w działaniu
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową.
    • wykształcenia wyższego (preferowane psychologia, zarządzanie lub pokrewne),

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej na rynku firmie, umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy,
    • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
    • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długoterminowy samochodu.
    bottom1

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą aplikacji on-line.

    Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Europejski Fundusz Leasingowy
    bottom