Menedżer handlowy (oznakowanie zewnętrzne i wyposażanie wnętrz)

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż bezpośrednia usług oznakowania zewnętrznego budynków oraz wyposażenia wnętrz przestrzeni komercyjnych

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • Budowanie i rozwój relacji z klientami na terenie całego kraju

  • Realizacja rocznego planu sprzedaży

  • Przygotowywanie kalkulacji i oferty dla klienta

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży

  • Współpraca z działem produktowym oraz ekspertami z innych grup produktowych

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Znajomość produktu oznakowania zewnętrznego oraz jego technologii

  • Min 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B

  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Motywacja do działania, entuzjazm, nastawienie na wynik

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

  • Umiejętność współpracy z ekspertami z różnych obszarów działalności firmy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczeń w dużej organizacji biznesowej

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Pakiet szkoleń

  • Dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programy Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • system premiowy, powiązany z wynikami sprzedaży

  • mobilno-biurowy system pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego

Impel Visual Solutions S.A., spółka będąca częścią Grupy Impel, zajmująca się produkcją i montażem elementów oznakowania zewnętrznego obiektów oraz wyposażania wnętrz przestrzeni komercyjnych

Przewiń do profilu firmy