Oferta pracy

Menedżer handlowy - usługi czyszczenia dla przemysłu

Climbex Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z branży przemysłowej (m.in. energetyka, cementownie, przemysł papierniczy, chemiczny),

  • Sprzedaż usług z obszaru Industrial Cleaning

  • Realizacja indywidualnego rocznego planu sprzedaży

  • Analiza zapisów SIWZ

  • Przygotowywanie kalkulacji i oferty dla klienta

  • Współpraca z Działem Operacyjnym, w tym m.in. analizowanie dokumentacji projektowych i specyfikacji technicznych

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Min 3 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B dla klientów z branży przemysłowej

  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem

  • Motywacja do działania, własna inicjatywa, nastawienie na wynik

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

  • Umiejętność współpracy z ekspertami z różnych obszarów działalności firmy

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczeń w dużej organizacji biznesowej

  • Pracę w spółce z Grupy Impel – jednego z największych polskich pracodawców

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Pakiet szkoleń

  • Dodatkowe benefity (możliwość przystąpienia do programy Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • baza szkoleń na platformie e-learningowe

  • system premiowy, powiązany z wynikami sprzedaży

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego

  • mobilno-biurowy system pracy

Climbex Sp. z o.o. to technologiczna spółka z Grupy Impel, oferująca klientom z branży przemysłowej kompleksowe usługi w zakresie specjalistycznego czyszczenia przemysłowego.

Przewiń do profilu firmy