Oferta pracy

Menedżer Inwestycyjny

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Menedżer InwestycyjnyNumer ref.: 000010438

Twoje zadania:

  • Analiza projektów inwestycyjnych, w obszarze finansowania dłużnego (finansowanie lewarowane, mezzanine, project finance);
  • Opracowywanie modeli finansowych i analiz wrażliwości;
  • Uczestnictwo w całości procesu transakcyjnego, w tym m.in. w strukturyzacji transakcji, negocjacjach, przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej i zamknięciu transakcji;
  • Przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej na komitety inwestycyjne Grupy PZU;
  • Monitorowanie sytuacji na rynkach i w spółkach portfelowych;
  • Koordynowanie prac analityków inwestycyjnych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz 4-6 lat doświadczenia w dziale structured finance w banku, w firmie doradczej (np. Big 4), bankowości inwestycyjnej lub w funduszu inwestycyjnym;
  • Umiesz tworzyć kluczowe warunki biznesowe oraz pracujesz na dokumentacji finansowania w standardzie LMA;
  • Masz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu budowania modeli finansowych i wyceny przedsiębiorstw;
  • Posiadasz wiedzę w zakresie funkcjonowania i bieżącej sytuacji na rynkach kapitałowych oraz sytuacji makro;
  • Potrafisz analitycznie myśleć oraz prowadzić negocjacje biznesowe;
  • Znasz biegle język angielski;
  • Posiadasz certyfikaty i uprawnienia takie jak: CFA, DI, ACCA.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie;
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU;
  • Benefity pozapłacowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy