Oferta pracy

Menedżer Inwestycyjny

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie procesu transakcji kapitałowych

  • udział i liderowanie w pracach zespołów transakcyjnych w ramach „wejść” i „wyjść”  kapitałowych

  • analizę finansową i biznesową przedsięwzięć

  • utrzymywanie kontaktu biznesowego z potencjalnymi partnerami

  • negocjacje biznesowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub  pokrewne

  • minimum 5 lat doświadczenia  zawodowego w obszarze analizy finansowej (preferowany obszar sektora  PE/VC), biznesowej, bankowości  inwestycyjnej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną  komunikację biznesową (C1)

  • umiejętności negocjacyjne

  • bardzo dobra znajomość  zagadnień z zakresu finansów, w szczególności analizy finansowej i oceny  projektów inwestycyjnych

  • zdolność analitycznego i strategicznego myślenia

  • praktyczna znajomość pakietu Office

  • zdolność planowania i organizowania pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność przy wykonywaniu zadań

  • wysoka kultura biznesowa

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku managera inwestycyjnego (lub pokrewnym)

  • doświadczenie w  zarządzaniu projektami inwestycyjnymi

  • dobra znajomość prawa handlowego

  • umiejętności negocjacyjne potwierdzone przebytymi szkoleniami

  • znajomość metodyk z dziedziny zarządzania projektami

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodniej lokalizacji w centrum miasta (Rondo de Gaulle’a)

  • ciekawe i rozwojowe projekty

  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny

  • bibliotekę, z której można wypożyczać książki

  • szkolenia, lekcje języka angielskiego

  • elastyczny czas pracy

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa.  Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami.

Obecnie poszukujemy osoby do Biura Transakcji Kapitałowych na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy