Ta oferta pracy jest nieaktualna od 631 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Menedżer Inwestycyjny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

    to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami. Mamy bogaty portfel spółek, zarządzamy dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi.

    Różnorodność projektów, jakimi się zajmujemy sprawia, że praca u nas to wyjątkowe wyzwanie. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów i ekspertów. Gwarantujemy umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    OPIS STANOWISKA

    Szukamy pracownika, który - we wsparciu wyznaczonego w analityka inwestycyjnego - będzie odpowiedzialny za kompleksową realizację powierzonych swojemu zespołowi (menedżer + analityk) projektów inwestycyjnych, w tym w szczególności za:

    • prowadzenie i koordynację projektów inwestycyjnych na wszystkich etapach realizacji (od analizy i oceny projektów, poprzez nadzorowanie opracowania, negocjowania i realizację strategii inwestycyjnej spółki, do wyjścia z inwestycji)
    • pełny i aktywny nadzór właścicielski nad wyznaczonymi spółkami (wraz z elementami doradztwa)
    • prace w ramach przygotowywania i realizacji strategii inwestycyjnej ARP S.A.

    Do zadań menedżera inwestycyjnego należeć będzie także bieżąca współpraca z wyznaczonym analitykiem inwestycyjnym, a także zlecanie mu zadań i obowiązków w ramach realizowanych projektów.

    WYMAGANIA

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
    • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze analizy finansowej, biznesowej, bankowości inwestycyjnej (preferowany obszar sektora PE/VC)
    • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu finansów, w szczególności analizy finansowej i oceny projektów inwestycyjnych oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie
    • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
    • bardzo dobra znajomość MS Office
    • rozwinięte umiejętności analityczne
    • umiejętności negocjacyjne
    • wysoka kultura biznesowa
    • zdolności organizacyjne i samodzielność

    OFERUJEMY

    • dużo pracy w ramach ciekawych i rozwojowych projektów
    • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do pracowniczej karty sportowej
    • pracę w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodniej lokalizacji w centrum miasta

    Aplikacje, zawierające CV i list motywacyjny, prosimy przesyłać klikając
    w przycisk aplikowania.

    W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny
    ogłoszenia BIK/01/2017.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.