Oferta pracy

Menedżer Inżynieringu

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

Iron Force Poland Sp. z o.o., międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, zlokalizowana w nowo powstałej fabryce w Zabrzu, poszukuje do swojego zespołu dynamicznych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko: Menedżer Inżynieringu.

Zakres obowiązków:

Zarządzanie działaniami w zakresie inżynierii produkcji, w tym:

• Prowadzenie projektów inżynieryjnych w fabryce

• Zarządzanie dokumentacją techniczną

• Optymalizowanie i automatyzacja procesów technicznych

• Koordynacja instalacji nowych maszyn oraz ich dopuszczenia do masowej produkcji

• Opracowywanie i rozwijanie systemu przeglądów prewencyjnych

• Zarządzanie podległym zespołem

• Wsparcie działań doskonalących i stabilizujących procesy produkcyjne

• Realizacja projektów związanych z doskonaleniem procesów, także w celu poprawy bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na powyższym lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość wymagań jakościowych zgodnie z normami IATF 16949

  • Dobra znajomość procesu obróbki metali

  • Dobra znajomość mechaniki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki

  • 5 lat doświadczenia w kierowaniu podległym zespołem

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie z branży Automotive

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o przesłanie CV w językach polskim i angielskim.