Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Menedżer jakości - pełnomocnik zarządu

High International s.c.

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest wiodące laboratorium badawcze, które wykonuje pełen zakres analiz chemicznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik laboratoryjnych. Firma specjalizuje się w analizie śladowych poziomów zanieczyszczeń organicznych w wielu różnych matrycach środowiskowych. Od wielu lat strategia firmy polega na poszerzaniu zakresu usług i zasięgu geograficznego oraz realizacji projektów na całym świecie.

Firma prowadzi innowacyjne projekty: Wspólna Planeta. Niski Ślad Węglowy. Zero Emisji. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych firm w dziedzinie analityki laboratoryjnej dbającą o ekologię i dobro Planety.

W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻER JAKOŚCI. PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU.

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczne i długofalowe planowanie działań związanych z doskonaleniem systemów jakościowych w laboratorium.

  • Zarządzanie pracą specjalistycznego zespołu ds. jakości.

  • Nadzór nad utrzymaniem i doskonaleniem funkcjonujących systemów zarządzania jakością, opracowanie standardów, wprowadzanie procedur i instrukcji.

  • Planowanie, analizowanie i monitorowanie wyników przeprowadzonych audytów wewnętrznych, inicjowanie działań korygujących w zakresie jakości.

  • Współpraca z jednostkami akredytacyjnymi i certyfikacyjnymi.

  • Planowanie i realizacja szkoleń wewnętrznych w zakresie systemu zarządzania jakością.

  • Analiza efektywności systemu zarządzania jakością.

  • Ocena wymagań jakościowych dostawców i klientów.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość branży badań laboratoryjnych.

  • Znajomość normy PN EN ISO/IEC 17025: 2018-02 (EN ISO/IEC 17025: 2017) oraz wymagań Polskiego Centrum Akredytacji w zakresie akredytacji laboratoriów badawczych.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata.

  • Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, biologicznym lub pokrewnym uzupełnione o praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania jakością lub studiami podyplomowymi.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziane uprawnienia w zakresie prowadzenia audytów wewnętrznych.

  • Dodatkowym atutem będą certyfikaty i szkolenia z zakresu zarządzania jakością.

Pracodawca oferuje

  • Praca w międzynarodowej, nowoczesnej firmie z branży laboratoryjnej, o ustabilizowanej wysokiej pozycji na rynku.

  • Wysokie kompetencje współpracowników. Możliwość ciągłego rozwoju.

  • Przyjazna atmosfera pracy, otwarci ludzie tworzący świetny i zgrany zespół.

  • Pakiety dla Ciebie: prywatna opieka medyczna, sport, ubezpieczenie.

  • Wewnętrzny dofinansowany catering. Firmowe inicjatywy prozdrowotne i integracyjne.

  • Najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne