Logo Pracuj.pl

Menedżer/ka ds. Marketingu i Rozwoju Sprzedaży

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Wirażowa 37

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie lokalnej strategii działu Wsparcia Sprzedaży i Marketingu w zgodności z regionalnymi wytycznymi
  • Zarządzanie rozwojem sprzedaży, produktów oraz e-commerce w oparciu o regionalne oraz lokalne cele biznesowe
  • Realizacja Globalnego Procesu Sprzedaży poprzez wdrażanie standardów i procesów oraz programów rozwojowych i szkoleniowych.
  • Zarządzanie i realizacja działań marketingowych, PR oraz komunikacyjnych
  • Monitorowanie, rozwój i kontrola jakości oraz organizacji pracy podległych działów - Wsparcia Sprzedaży, Rozwoju i Procesów Sprzedaży, Marketingu i Komunikacji
  • Monitorowanie procesu sprzedażowego w celu proponowania udoskonaleń oraz wdrażanie proponowanych zmian

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu sprzedaży usług
  • Doświadczenie w pracy z zespołami cross-funkcyjnymi / regionalnymi
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych / PR
  • Zorientowanie na osiąganie postawionych celów
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległych zespołów
  • Dbałość o kształtowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – C1

To oferujemy

  • Wsparcie przełożonego i zespołu.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Coroczną podwyżkę na którą mają wpływ wyniki firmy i ocena roczna.
  • Prace w kulturze feedbacku i współpracy – naszą firmę kształtują wszyscy pracownicy i każdy głos jest dla nas ważny.
  • Unikalny program doceniania pracowników (nagrody jubileuszowe, nagroda Pracownika Roku i Pracownika Kwartału).
  • Autorski międzynarodowy program szkoleń dla pracowników i managerów wspierający w planowaniu rozwoju (CIS,CIM).
  • W pełni finansowane ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna.
  • Kafeterie MyBenefit (bilety do kina, teatru, karta MultiSport).
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)

Benefity

  • opieka medyczna Medicover
  • sponsorowane ubezpieczenia na życie Uniqua
  • karta Multisport
  • kafeteria MyBenefit
  • wczasy pod gruszą
  • możliwość pracy zdalnej
  • wyprawka z okazji narodzin dziecka
  • bony okolicznościowe i prezenty świąteczne
  • akcje CSR
  • świeże owoce

Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie. Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Menedżer/ka ds. Marketingu i Rozwoju Sprzedaży, Wirażowa 37, Włochy, Warszawa