Oferta pracy

Menedżer/ka ds. Sprzedaży

Paged TradeO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Paged Trade Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Thumos. Paged Trade prowadzi działalność handlową w obszarze płyt drewnopochodnych, materiałów drzewnych, akcesoriów meblowych i usług obróbczych. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług w przystępnych cenach. W ramach swej działalności prowadzimy sieć 13 składów handlowych na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności Paged Trade poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Główne zadania:

  • Promowanie i sprzedaż produktów sklejkowych oraz płyt drewnopochodnych i akcesoriów wśród obecnych i nowych klientów z branż: meblarskiej, budowlanej, samochodowej i opakowaniowej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz wspieranie rozwoju sprzedaży do obecnych
  • Wizyty w oddziałach (składach handlowych) Paged Trade, wspieranie ich w zakresie rozwoju sprzedaży produktów i usług
  • Przeprowadzenie cyklicznych szkoleń dla pracowników sieci sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe min. 2 lata
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji, zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do profesjonalnej otwartej, skutecznej i przekonywującej komunikacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność planowania i zarządzania kalendarzem
  • Samodzielność, odpowiedzialność i otwartość na ludzi, ich pomysły i otoczenie rynkowe
  • Gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Umiejętność pracy poza biurem
  • Entuzjazm do wdrażania zmian i rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej/meblarskiej/stolarskiej/budowlanej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Outlook MS Powerpoint)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, o bardzo małej rotacji pracowników
  • Pracę wśród przyjaznych ludzi i w miłej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową
  • Dużą autonomię w działaniach oraz środowisko przyjazne zmianom i twórczym pomysłom
  • Bezpośrednią współpracę z Zarządem Spółki
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV poniżej:

¨ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekraczających zakres danych wynikający z Kodeksu pracy i innych przepisów (wskazany w naszym ogłoszeniu o pracę) przez Paged Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Krakowiaków 91/101, 02-255 Warszawa) (dalej: „Paged”) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Udzielona zgoda może być w każdym czasie cofnięta, bez względu na zgodność z prawem przetwarzania przed ich cofnięciem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak bez uprzedniej zgody spółka Paged nie będzie mogła przetwarzać CV, w którym jest więcej informacji, niż wskazane w ogłoszeniu. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, przeniesienia oraz usunięcia.

¨ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Paged Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Krakowiaków 91/101, 02-255 Warszawa) (dalej: „Paged”) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Paged.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy