Menedżer/ka Produktu

NASK

15 00018 000 brutto / mies.
  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie nowych produktów informatycznych, teleinformatycznych z ukierunkowaniem na obszar cyberbezpieczeństwa we współpracy z zespołami badawczymi i technicznymi zespołami rozwojowymi,

  • budowanie współpracy z partnerami technologicznymi,

  • opiniowanie i konsultacje projektów teleinformatycznych pod kątem ich komercjalizacji,

  • prowadzenie analiz i przygotowywanie planów rozwoju działalności biznesowej NASK,

  • planowanie, inicjowanie i nadzór nad realizacją prac rozwojowych dla produktów NASK,

  • wsparcie techniczne w procesie sprzedaży i przygotowaniu ofert.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (ICT) lub z obszaru zarządzania,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży ICT,

  • znajomość zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa i/lub produkcji oprogramowania,

  • doświadczenie w zarządzaniu produktami B2B, w tym pozycjonowaniu i wprowadzaniu produktów własnych na rynek,

  • umiejętność badania rynku i analizy wyników,

  • umiejętność budżetowania,

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • w zakresie kompetencji miękkich wskazane jest posiadanie zdolności odnajdywania siebie i celu strategicznego w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz wysoki poziom zadowolenia z natłoku unikalnych wyzwań czekających na pracownika.

Mile widziane

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i/lub organizacji projektów B+R,

  • praktyczne doświadczenie w komercjalizacji wyników projektów B+R,

  • znajomość zagadnień organizacji sprzedaży B2B oraz zagadnień bezpieczeństwa ICT,

  • doświadczenie przy tworzeniu produktów software'owych oferowanych w modelu chmury (SaaS, PaaS).

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych (MultiSport),

  • prywatna opieka medyczna (Luxmed),

  • bezpłatne lekcje j. angielskiego,

  • dofinansowanie do zewnętrznych szkoleń, kursów lub studiów,

  • ubezpieczenie na życie (w tym ubezpieczenie grupowe),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • elastyczne godziny pracy ustalane z przełożonym,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ZFŚS, a w nim m.in. dofinansowanie wypoczynku, preferencyjne pożyczki, zwrot za bilety do kina/teatru, dodatki finansowe z okazji świąt i wiele innych,

  • liczne inicjatywy integracyjne (wyjazdy, aktywność sportowa, działalność dobroczynna itp.).

NASK

Pracujemy w małym, aczkolwiek uroczym zespole. Jesteśmy dynamiczni i młodzi duchem. Przecieramy nieznane szlaki w tworzeniu produktów i rozwoju biznesu na bazie osiągnięć Polskich zespołów naukowych. Naszą misją jest bezpieczeństwo Cyberprzestrzeni RP. Na świat informatyki i telekomunikacji patrzymy przekrojowo poszukując obszarów wymagających szczególnej uwagi w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Pracujemy zarówno z projektami działającymi w L2 – L4 ISO/OSI, projektami softwerowymi jak i z projektami obszaru formalno-proceduralnego.

Przykładowe produkty realizowane przez NASK:

- ochrona bankowości elektronicznej - https://botsense.pl/

- tłumienie ataków typu DDoS https://fldx.pl/

- wczesna detekcja zagrożeń - https://www.arakis.pl/

Przewiń do profilu firmy