Oferta pracy

Menedżer/-ka Sklepu T-Mobile

T-MobileO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam realizować coraz bardziej ambitne cele sprzedażowe, jakościowe, ilościowe. Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania. Obecnie poszukujemy Managera do naszego sklepu Firmowego w Katowicach. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu, angażowaniu zespołu, potrafisz inspirować do działania oraz dobrze czujesz się jako Lider, to czekamy właśnie na Ciebie!
Nie zwlekaj i aplikuj!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Rozwój biznesu w sklepie
  • Realizacja celów sprzedażowych salonu
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedaży
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym (rekrutacja, angażowanie, szkolenie i rozwój)
  • Budowanie i rozwijanie efektywnego zespołu sprzedażowego
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta,
  • Utrzymanie ekspozycji towarów zgodnie ze standardami aranżacyjnymi,
  • Tworzenie grafików, zarządzanie czasem pracy zespołu

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz w obsłudze Klienta
  • Nastawienie na realizacje ambitnych celów jakościowych i ilościowych
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klientów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, zaangażowanie oraz inicjatywa
  • Inspirujący sposób oddziaływania na innych
  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach niestandardowych
  • Samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności za podjęte decyzję
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny, świętuj urodziny bądź imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych ...

Ogłoszenie archiwalne